Vi har ett fantastiskt team

Teamet prioriterar kvalitet på riktigt och väljer projekt där vi gör skillnad

Tobias Fröberg är utvecklare på Adaptive Media

Tobias Fröberg

Utvecklare

tobias@adaptivemedia.se
Martin Camenius är utvecklare på Adaptive Media

Martin Camenius

Utvecklare

martin@adaptivemedia.se
Mikko Lauhakari är utvecklare på Adaptive Media

Mikko Lauhakari

Utvecklare

mikko@adaptivemedia.se
Andreas Nilsson är utvecklare på Adaptive Media

Andreas Nilsson

Utvecklare

andreas@adaptivemedia.se
Clara Lundborg är UX-designer på Adaptive Media

Clara Lundborg

UX design

clara@adaptivemedia.se
Johanna Kviberg är utvecklare på Adaptive Media

Johanna Kviberg

UI/Grafisk Design & Frontend

johanna@adaptivemedia.se

Vill du bli en del av vårt team?

Vi erbjuder en plats där varje projekt är unikt och innovativt, där det inte finns någon gräns för dina möjligheter för fortsatt karriär och där din personliga utveckling är lika viktig för oss som det du levererar.

Vi ställer höga kompetenskrav på alla vi anställer eftersom våra komplexa projekt kräver hög prestation. Hos oss kommer du jobba i ett vältrimmat team. Projekten genomförs från våra nyrenoverade lokaler vid Odenplan och vi satsar mycket på en inspirerande arbetsmiljö.

Ta chansen och var med på vår resa! För frågor och mer information om lediga tjänster, kontakta Johan Vallstrand på 070 - 755 82 95 eller maila till johan@adaptivemedia.se.