Vi har ett fantastiskt team

Teamet prioriterar kvalitet på riktigt och väljer projekt där vi gör skillnad

Johan Vallstrand är VD på Adaptive Media

Johan Vallstrand

VD/Projektledare

johan@adaptivemedia.se 070 - 755 82 95
Tobias Fröberg är utvecklare på Adaptive Media

Tobias Fröberg

Utvecklare

tobias@adaptivemedia.se
Martin Camenius är utvecklare på Adaptive Media

Martin Camenius

Utvecklare

martin@adaptivemedia.se
Julius Widerberg är UX-designer på Adaptive Media

Julius Widerberg

UX Design

julius@adaptivemedia.se
Johanna Kviberg är utvecklare på Adaptive Media

Johanna Kviberg

UX/Design & Frontend

johanna@adaptivemedia.se
Andreas Nilsson är utvecklare på Adaptive Media

Andreas Nilsson

Utvecklare

andreas@adaptivemedia.se

Vill du bli en del av vårt team?

Vi erbjuder en plats där varje projekt är unikt och innovativt, där det inte finns någon gräns för dina möjligheter för fortsatt karriär och där din personliga utveckling är lika viktig för oss som det du levererar.

Vi ställer höga kompetenskrav på alla vi anställer eftersom våra komplexa projekt kräver hög prestation. Hos oss kommer du jobba i ett vältrimmat team. Projekten genomförs från våra nyrenoverade lokaler vid Odenplan och vi satsar mycket på en inspirerande arbetsmiljö.

Ta chansen och var med på vår resa! För frågor och mer information om lediga tjänster, kontakta Johan Vallstrand på 070 - 755 82 95 eller maila till johan@adaptivemedia.se.