Möt teamet

Teamet selfie Johan Vallstrand är VD/Projektledare på Adaptive Media

Johan Vallstrand

VD/Projektledare

Johan@adaptivemedia.se
070 - 755 82 95
Teamet selfie Victor Eliasson är CTO/Utvecklare på Adaptive Media

Victor Eliasson

CTO/Utvecklare

Victor@adaptivemedia.se
073 - 980 59 90
Teamet selfie Oscar Larsson är Projektledare på Adaptive Media

Oscar Larsson

Projektledare

Oscar@adaptivemedia.se
070 - 871 56 31
Teamet selfie Tobias Fröberg är Utvecklare på Adaptive Media

Tobias Fröberg

Utvecklare

Tobias@adaptivemedia.se
Teamet selfie Martin Camenius är Utvecklare på Adaptive Media

Martin Camenius

Utvecklare

Martin@adaptivemedia.se
Teamet selfie Andreas Nilsson är Utvecklare på Adaptive Media

Andreas Nilsson

Utvecklare

Andreas@adaptivemedia.se
Teamet selfie Rasmus Ståhl är Utvecklare på Adaptive Media

Rasmus Ståhl

Utvecklare

Rasmus@adaptivemedia.se
Teamet selfie Johanna Kviberg är UI/Grafisk design & Frontend på Adaptive Media

Johanna Kviberg

UI/Grafisk design & Frontend

Johanna@adaptivemedia.se
Teamet selfie Clara Lundborg är UX Design på Adaptive Media

Clara Lundborg

UX Design

Clara@adaptivemedia.se
Teamet selfie Julius Widerberg är UX Design på Adaptive Media

Julius Widerberg

UX Design

Julius@adaptivemedia.se

Vill du bli en del av vårt team?

Vi erbjuder en plats där varje projekt är unikt och innovativt, där det inte finns någon gräns för dina möjligheter för fortsatt karriär och där din personliga utveckling är lika viktig för oss som det du levererar.
Vi ställer höga kompetenskrav på alla vi anställer eftersom våra komplexa projekt kräver hög prestation. Hos oss kommer du jobba i ett vältrimmat team. Projekten genomförs från våra nyrenoverade lokaler vid Odenplan och vi satsar mycket på en inspirerande arbetsmiljö.

Ta chansen och var med på vår resa! För frågor och mer information om lediga tjänster, kontakta Johan Vallstrand på 070 - 755 82 95 eller maila till johan@adaptivemedia.se.

Se lediga tjänster Pil

Bild
Vinglas
Adaptive Media på berg i Island
  • Surbrunnsgatan 59
  • 113 27 STOCKHOLM